Pluggit IsoPlugg Bogen 45' NW150 IPP150-45
Ürün numarası
Seri numarası
IPP150-45
Sipariş kodu
PLUIPP150-45
montaj zamanı (Bürgerle)
14 dakika
Gümrük tarife numarası
Paketlenebilir
Evet
Pluggit IsoPlugg46 Bogen 45 Grad DN150, Außendurchmesser 220 mm
Bu ürünü hangi arama terimi altında arardınız?
Tanim
Genel
Pazarlama metni
Kullanım Talimatı
IsoPlugg46 Bogen 45 Grad DN150, Außendurchmesser 220 mm
(1 VPE = 6 Bögen)
Material: EPP
Farbe: anthrazit
Wärmedurchgangskoeffizient: 0,039 W/m²K
Dichte: 60 kg/m³
Lieferlänge: Radius 260 mm
Innendurchmesser: 150 mm
Außendurchmesser: 220 mm